O NÁS

Naše mise

ZDRAVÍ JE NEJVĚTŠÍ HODNOTA, KTEROU V ŽIVOTĚ MÁME

 
Prodloužit si život ve zdraví do pozdního věku není jednoduché. Vědecký pokrok nám ale dává naději. Na vědeckém poli dochází k revoluci v technologiích i v myšlení lidí. Přichází šance zpomalit nebo dokonce zastavit proces biologického stárnutí. My v Minus Age jsme odhodlaní přinášet vědecky podložené látky s tou nejvyšší možnou kvalitou. Chceme pomáhat prodloužit lidský život.

Datový zdroj 79

Vědecký přístup
Lékařská praxe
Lékařská praxe
Datový zdroj 73
Kvalita
Česká republika
Česká republika
Datový zdroj 80
Budoucnost

Vědecký přístup

Díky naší zkušenosti s vědeckou prací nejen v oblasti medicíny dlouhověkosti (longevity medicine) dokážeme vybírat jen ty látky, které mají za sebou opravdu důkladné posouzení studiemi z celého světa. Každý z našich produktů tak prochází zevrubnou kontrolou s ohledem na mechanismus účinku na buněčné úrovni i míru pozitivních efektů na jedince a bezpečnost.

Lékařská praxe

Náš tým spojuje vědu s praxí. Máme zkušenosti z lékařská práce, konkrétně praktického lékařství, které je nejvšestrannější disciplínou medicíny. V naší lékařské praxi věnujeme největší důraz na preventivní péči. Není důležité jen léčit, ale také nemocem účinně předcházet. Minus Age nám dává další možnost, jak pomáhat lidem k lepšímu zdraví.

Česká republika

Produkty, které vidíte na našich stránkách jsou vyvíjeny a vyráběny v České republice za dodržení všech zákonných postupů. Importované suroviny z cizích zemí podléhají důkladným kontrolám kvality.

Budoucnost

Prvním produktem v naší nabídce je NMN, nikotinamid mononukleotid. Touto sloučeninou ale naše cesta nekončí. Pokud Vás zajímá, jaké další prostředky proti stárnutí budeme nabízet, sledujte naše webové stránky a sociální sítě.

 

 
Partneři

Váš praktik

Praktický lékař pro dospělé v ordinacích Váš praktik je odborník v oblasti svého oboru. Klade důraz na prevenci a bude se Vám věnovat důsledně a s empatií.

LocusMed

LocusMed představuje novou éru ve zdravotnictví. Vytváří moderní sociální síť pro všechny lékaře, zdravotní sestry a další zdravotníky. www.locusmed.cz

Bačkovský spol. s.r.o

Rodinný lékař pro Vás i Vaše nejbližší. Ordinace Praktického lékaře, která se stará o pacienty v Proseči a Luži.