O NÁS

Naše mise

Věříme, že zdraví je největší hodnota, kterou v životě máme. Prodloužit si život ve zdraví do pozdního věku není jednoduché. Vědecký pokrok nám ale dává naději. Na vědeckém poli dochází k revoluci v technologiích i v myšlení lidí. Přichází šance zpomalit nebo dokonce zastavit proces biologického stárnutí. My v Minus Age jsme odhodlaní přinášet vědecky podložené látky s tou nejvyšší možnou kvalitou. Chceme pomáhat prodloužit lidský život.

Vědecký přístup

Díky naší zkušenosti s vědeckou prací nejen v oblasti medicíny dlouhověkosti (longevity medicine) dokážeme vybírat jen ty látky, které mají za sebou opravdu důkladné posouzení studiemi z celého světa. Každý z našich produktů tak prochází zevrubnou kontrolou s ohledem na mechanismus účinku na buněčné úrovni i míru pozitivních efektů na jedince a bezpečnost.

Lékařská praxe

Náš tým spojuje vědu s praxí. Máme zkušenosti z lékařská práce, konkrétně praktického lékařství, které je nejvšestrannější disciplínou medicíny. V naší lékařské praxi věnujeme největší důraz na preventivní péči. Není důležité jen léčit, ale také nemocem účinně předcházet. Minus Age nám dává další možnost, jak pomáhat lidem k lepšímu zdraví.

Kvalita

Když jde o zdraví, klademe nejvyšší důraz na kvalitu a přesnost. Hledáme výrobní procesy, které zaručí, že naše produkty budou na té nejvyšší dosažitelné úrovni. Dovážené suroviny procházejí zevrubnou kontrolou kvality a vyloučením nežádoucích příměsí.

Česká republika

Produkty, které vidíte na našich stránkách jsou vyvíjeny a vyráběny v České republice za dodržení všech zákonných postupů. Importované suroviny z cizích zemí podléhají důkladným kontrolám kvality.

Budoucnost

Prvním produktem v naší nabídce je NMN, nikotinamid mononukleotid. Touto sloučeninou ale naše cesta nekončí. Pokud Vás zajímá, jaké další prostředky proti stárnutí budeme nabízet, sledujte naše webové stránky a sociální sítě.

Partneři

 

Váš praktik

Praktický lékař pro dospělé v ordinacích Váš praktik je odborník v oblasti svého oboru. Klade důraz na prevenci a bude se Vám věnovat důsledně a s empatií. Preventivní a léčebná péče v ordinaci praktického lékaře je založena na moderních diagnostických metodách s důrazem na včasnou prevenci. www.vaspraktikpraha.cz

LocusMed

LocusMed představuje novou éru ve zdravotnictví. Vytváří moderní sociální síť pro všechny lékaře, zdravotní sestry a další zdravotníky. www.locusmed.cz

Bačkovský spol. s.r.o

Rodinný lékař pro Vás i Vaše nejbližší. Ordinace Praktického lékaře, která se stará o pacienty v Proseči a Luži.