Minus Age Fullbiotic

### Probiotika jsou živé kultury mikroskopických organismů, které jsou pro náš organismus prospěšné. Pomáhají nám strávit a vstřebávat živiny, zejména vitamín B12. ###

Co produkt obsahuje?

V jednom balení naleznete 90 kapslí probiotik s prebiotiky pro každodenní užívání. Každá kapsle je pečlivě zabalena v blistru, aby tak nedocházelo ke snižování obsahu působením vnějších vlivů.

Denní dávka zahrnuje 3 kapsle a obsahuje 10 miliard KTJ, vlákninu, extrakt z brusinky a aloe vera.

1 měsíc Premium anti-aging Minus Age Fullbiotic

690 Kč
Dostupnost: Skladem
Minus Age Fullbiotic

Detailní popis produktu

K čemu slouží Fullbiotika (prebiotika s probiotiky)?

Probiotika jsou živé kultury mikroskopických organismů, které jsou pro náš organismus prospěšné. Pomáhají nám strávit a vstřebávat živiny, zejména vitamín B12. Chrání náš organismus před viry a škodlivými bakteriemi. Jsou nezbytné pro dobrou imunitu a mají preventivní vliv na rozvoj autoimunitních a civilizačních onemocnění.

Minus Age Fullbiotic obsahuje nejen probiotika, ale také prebiotika. Složky umožňující růst těch správných kultur pro zdravý mikrobiom celého těla.

Datový zdroj 53

Natural prevention
Improving immunity
Datový zdroj 55
Slowing down ageing
Datový zdroj 57
Increase cell energy/strong>
Datový zdroj 58
Cellular health

PROBIOTIKA A PREBIOTIKA V JEDNOM

Probiotika jsou živé buněčně kultury, které pomáhají osidlovat naši střevní mikroflóru správnými mikroorganismy. Ty se v našem těle udrží, pokud přijímáme dostatek prebiotik. Mezi ta nejúčinnější prebiotika patří vláknina ze živice akácie senegalské. Minus Age Fullbiotic obsahuje také extrakt z brusinky velkoplodé a listů aloe vera na podporu správného mikrobiomu celého těla.

ŽIVÉ BUNĚČNÉ KULTURY

Ve 3 kapslích Minus Age Fullbiotic naleznete 5 miliard kolonií tvořících jednotek od šesti různých druhé tělu prospěšných bakterií. L. Crispatus, L. Reuteri, L. Gasseri, L. Rhamnosus, L. Plantarum, Bifidobacterium Lactis.

KOMPLEXNÍ PREBIOTICKÁ SLOŽKA

Každá kapsle obsahuje akáciovou vlákninu, extrakt z brusinky a z aloe vera. Prebiotika umožňují mikroorganismům rychleji se zapojit do správného fungování Vašich střev. Podporují jejich růst a správné proti-zánětlivé prostředí.

POZITIVNÍ ÚČINKY Minus Age Fullbiotic

Probiotika s prebiotiky pomáhají nastolit správnou rovnováhu nejen Vašeho střevního mikrobiomu. Pomáhají také s obranou proti zánětům močového měchýře. U žen navíc poskytují úlevu při premenstruačním syndromu a pomáhají kontrolovat tělesnou hmotnost či při hubnutí.

ÚLOHA MIKROBIOMU VE STÁRNUTÍ

Mikrobiom je soubor všech mikroorganismů, které žijí na nebo v našem těle. Mikrobiom ovlivňuje mnoho aspektů našeho zdraví, včetně imunity, metabolismu, trávení, nálady a také stárnutí. Mikrobiom se mění s věkem a ovlivňuje ho naše strava, životní styl i prostředí. Úloha mikrobiomu ve stárnutí je stále předmětem intenzivního výzkumu, ale mnohé studie naznačují, že mikrobiom hraje zásadní roli v rychlosti s jakou stárneme.

VĚDECKÉ PRÁCE ZABÝVAJÍCÍ SE PROBIOTIKY A STÁRNUTÍM

Vědecká práce Boyajian et al. podporuje důležitost mikrobiomu v problematice stárnutí. Blíže popisuje, že právě probiotika a prebiotika mohou být efektivním způsobem ovlivnění mikrobiomu, čímž mohou přispívat ke zdravému stárnutí. Originál studie si můžete přečíst na stránkách pubmed.gov pod tímto odkazem: ZDE.

Datový zdroj 48

NON GMO
Datový zdroj 47
VEGAN
Datový zdroj 46
CERTIFIKOVANÝ
TESTOVÁNO

Dávkování

Doporučené dávkování: 3 kapsle denně spolu s jídlem. Přípravek lze užívat každý den. Zapijte sklenicí vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti. Dbejte na zdravý životní styl..
 
Před užíváním jinak než dle doporučeného dávkování se poraďte se svým lékařem pro medicínu dlouhověkosti (longevity medicine). V případě užívání antibiotik vyčkejte 2-3 hodiny po užití.

Složení

Hmotnost obsahu: 43 g
 
Složení: Vláknina ze živice akácie senegalské (Acacia Senegal), kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy, probiotické kmeny (Lactobacillus crispatus, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus gasseri, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium lactis), extrakt z plodů brusinky velkoplodé (Vaccinium macrocarpon) s proantokyanidiny, extrakt z listů aloe pravé (Aloe Vera), objemové činidlo: stearan hořečnatý, protispékavá látka: stearan hořečnatý)
Obsah ve 3 kapsích: Akáciová vláknina 600 mg, 6 probiotických kmenů 10 miliard KTJ, Extrakt z brusinky velkoplodé 150 mg z toho proantokyanidiny 37 mg, Extrakt z aloe vera 100 mg
Výrobce: Hackshot s.r.o., Česká republika.
 
Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě, mimo dosah dětí.
Více informací o zpomalení stárnutí najdete v sekci vliv nebo na našem blogu VLIV

Doplňkové parametry

Kategorie: Fullbiotic
Hmotnost: 0.2 kg
foto-slider-desktop-cs: /user/documents/upload/bannery-slider/Fullbiotic-desktop-cs.jpg
foto-slider-desktop-de: /user/documents/upload/bannery-slider/Fullbiotic-desktop-de.jpg
foto-slider-desktop-en: /user/documents/upload/bannery-slider/Fullbiotic-desktop-en.jpg
foto-slider-desktop-sk: /user/documents/upload/bannery-slider/Fullbiotic-desktop-sk.jpg
foto-slider-mobile-cs: /user/documents/upload/bannery-slider/Fullbiotic-mobile-cs.jpg
foto-slider-mobile-de: /user/documents/upload/bannery-slider/Fullbiotic-mobile-de.jpg
foto-slider-mobile-en: /user/documents/upload/bannery-slider/Fullbiotic-mobile-en.jpg
foto-slider-mobile-sk: /user/documents/upload/bannery-slider/Fullbiotic-mobile-sk.jpg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: