Magnesium bisglycinate

Novinka
Neohodnoceno
790 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
1.6.2023

Magnesium bisglycinate

Co je to Magnesium bisglycinát?

Magnesium, česky hořčík, patří k nejdůležitějším minerálům pro správnou funkci lidského těla. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Napomáhá energetickému metabolismu a normální činnosti našich svalů i nervové soustavy. Přispívá tak k lepšímu sportovnímu výkonu, ale i k normální psychické činnosti. Vhodný při tréninku i ke zlepšení psychické odolnosti.

Bisglycinát umožňuje díky své formě optimální vstřebávání hořčíku do organismu.

Co produkt obsahuje ?

V jednom balení naleznete 90 kapslí s Magnesium bisglycinátem pro každodenní užívání. Každá kapsle je pečlivě zabalena v blistru, aby tak nedocházelo ke snižování obsahu působením vnějších vlivů.

Denní dávka třech kapslí obsahuje 375mg hořčíku.

1 měsíc Premium anti-aging Minus Age Magnesium Bisglycinate

Detailní informace

Detailní popis produktu

ikonka1 Zpomalení stárnutí
ikonka2 Vědecky podloženo
ikonka3 Zvýšení energie buněk
ikonka4 Buněčné zdraví
ikonka5 Přirozená prevence
ikonka5 Zlepšení imunity
"Zdraví je největší hodnota, kterou v životě máme."

Magnesium ve formě bisglycinátu

Magnesium bisglycinát se nachází ve speciální chelátové formě. Je navázán na aminokyselinu glycin. Díky tomu má vysokou biologickou dostupnost. Snadno se vstřebává a je účinně využíván tělem. Bisglycinát má nižší pravděpodobnost interakce s léky než některé jiné formy hořčíku, což z něj činí bezpečnější volbu pro ty, kteří užívají léky na předpis.

Magnesium a jeho účinky

Magnesium bojuje proti únavě a vyčerpání. Přirozeně snižuje míru únavy a vyčerpání, takže se budete cítit energičtější a plní života. Udržuje elektrolytickou rovnováhu pro optimální hydrataci a zdravou činnost buněk. Hraje důležitou roli v energetickém metabolismu. Magnesium podporuje normální činnost nervové soustavy, což vám pomáhá udržet klid a soustředění v každodenním životě. Je nezbytné pro normální činnost svalů. Pomáhá udržovat svalovou sílu a pružnost.

Dávkování

Doporučené dávkování: 3 kapsle denně. Zapijte sklenicí vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti. Dbejte na zdravý životní styl. Před užíváním jinak než dle doporučeného dávkování se poraďte se svým lékařem pro medicínu dlouhověkosti (longevity medicine).

Skladování

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě, mimo dosah dětí.

Obsah a složení

Hmotnost obsahu: 67,5 g

Složení: Bisglycinát hořečnatý, mikrokrystalická celulóza, kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy

Obsah ve 3 kapslích: 375mg hořčíku

Výrobce: Hackshot s.r.o., Česká republika

Stárnutí

Proces snižování schopností a funkčních kapacit našeho těla nazýváme biologickým stárnutím. Stárnutí je univerzální proces přítomný u každého z nás. Rychlost stárnutí ale nemusí být stejná, ba dokonce může být velmi rozdílná mezi jednotlivci.

Znaky stárnutí

Stárnutí je způsobeno několika základními skupinami procesů. Každý z nich funguje již na molekulární nebo buněčné úrovni a přispívá tak ke snižování našich schopností. Rychlost stárnutí se dá ovlivnit. V celém světě přibývá studií, jak stárnutí zpomalit, zastavit nebo dokonce zvrátit. Jednou z cest je zdravý životní styl s doplňováním látek, které tělo se stárnutím ztrácí.

Úloha Magnesia ve stárnutí

Magnesium pomáhá k normální činnosti svalů. Správná hladina tedy umožňuje lepší kardiovaskulární trénink, který prodlužuje život ve zdraví. Zároveň brání vzniku volných radikálů a zefektivňuje fungování nervové soustavy. Některé studie tak uvádí, že dostatečná hladina může bránit i zhoršování paměti nebo myšlení.

Vědecké práce zabývající se Magnesiem

Dle vědecké práce Barbagallo et al. se množství vstřebávání hořčíku s věkem snižuje a dochází k nadměrnému vylučování ledvinami. Dokonce i jen mírný nedostatek magnesia se může projevovat nespecifickými příznaky jako jsou poruchy spánku, neprospívání, výkyvy nálad nebo poruchy myšlení a paměti. Dlouhodobý nedostatek zvyšuje produkci volných radikálů a je spojen s řadou onemocnění, včetně kardiovaskulárních onemocnění, hypertenze, mrtvice, metabolického syndromu a cukrovky. Originál studie si můžete přečíst na stránkách pubmed.gov pod tímto odkazem: ZDE.

Více informací o zpomalení stárnutí najdete v sekci vliv nebo na našem blogu.


Vliv

V našich produktech neužíváme žádné geneticky modifikované rostlinné nebo živočišné produkty. Na kvalitě našich surovin si zakládáme.
Kapsle i plnivo jsou vyrobeny z celulózy, která je přírodní vlákninou. Vláknina podporuje správnou motilitu střev a tím i dobré vstřebávání.
Aktivně spolupracujeme s regulátory v každé zemi, abychom zajistili jistotu kvality doplňků stravy určených ke zpomalení stárnutí v této rozvíjející se oblasti.
Kvalita námi užívaných surovin u všech produktů je vždy pečlivě kontrolována nezávislými laboratořemi v České republice. Chceme jen to nejlepší.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: