Minus Age Liposomal C

Novinka
Neohodnoceno
650 Kč
Předobjednat
Můžeme doručit do:
13.4.2023

Liposomal C?

Co je to Liposomal C?

Kyselina askorbová, neboli vitamín C, přispívá k udržení správné funkce imunitního systému, snižuje únavu a vyčerpání, podporuje vstřebávání železa a tvorbu kolagenu pro zdravé klouby, kosti i svaly.

Díky liposomální formě podání navíc dokáže tělo vstřebat a účinně využít až dvojnásobek vitamínu C oproti ostatním formám ústního podání.

Co produkt obsahuje ?

V jednom balení naleznete 90 kapslí s obsahem 420 mg liposomálního C vitamínu pro každodenní užívání. Každá kapsle je pečlivě zabalena v blistru, aby tak nedocházelo ke snižování obsahu působením vnějších vlivů.

420mg vitamínu C v každé kapsli.

3 měsíce Minus Age Liposomal C

Detailní informace

Detailní popis produktu

ikonka1 Zpomalení stárnutí
ikonka2 Vědecky podloženo
ikonka3 Zvýšení energie buněk
ikonka4 Buněčné zdraví
ikonka5 Přirozená prevence
ikonka5 Zlepšení imunity
"Zdraví je největší hodnota, kterou v životě máme."

Liposomal forma vitamínu C

Liposomální forma vitamínu C má až dvojnásobnou vstřebatelnost oproti klasickým způsobům ústního podání.

Vitamín C a jeho účinky

Kyselina askorbová, neboli vitamín C, má celou řadu pozitivních účinků. Přispívá k udržení správné funkce imunitního systému, snižuje únavu a brání před vyčerpáním. Vitamín C také chrání buńky před oxidativním stresem. Pomáhá tedy snižovat rychlost poškození naší DNA během stárnutí. Tím ovlivňuje jeden ze základních znaků stárnutí.

Dávkování

Doporučené dávkování: 1 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutin. Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti. Dbejte na zdravý životní styl. Před užíváním jinak než dle doporučeného dávkování se poraďte se svým lékařem pro medicínu dlouhověkosti (longevity medicine).

Skladování

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě, mimo dosah dětí.

Obsah a složení

Hmotnost obsahu: 58,5 g

Složení: Lipozomální vitamín C, kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy

Obsah v 1 kapsli: 420 mg Liposomálního vitamínu C

Výrobce: Hackshot s.r.o., Česká republika

Stárnutí

Proces snižování schopností a funkčních kapacit našeho těla nazýváme biologickým stárnutím. Stárnutí je univerzální proces přítomný u každého z nás. Rychlost stárnutí ale nemusí být stejná, ba dokonce může být velmi rozdílná mezi jednotlivci.

Znaky stárnutí

Stárnutí je způsobeno několika základními skupinami procesů. Každý z nich funguje již na molekulární nebo buněčné úrovni a přispívá tak ke snižování našich schopností. Rychlost stárnutí se dá ovlivnit. V celém světě přibývá studií, jak stárnutí zpomalit, zastavit nebo dokonce zvrátit. Jednou z cest je zdravý životní styl s doplňováním látek, které tělo se stárnutím ztrácí.

Úloha Liposomal C ve stárnutí

Vitamín C také chrání buńky před oxidativním stresem. Pomáhá tedy snižovat rychlost poškození naší DNA během stárnutí. Tím ovlivňuje jeden ze základních znaků stárnutí.

Vědecké studie zabývající se Liposomal C

Dle vědecké studie Gopi et al. má liposomální forma podání o 77 % lepší dostupnost pro lidské tělo, než neliposomální formy podání vitamínu. Originál studie si můžete přečíst na stránkách pubmed.gov pod tímto odkazem: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32901526/.

Více informací o zpomalení stárnutí najdete v sekci vliv nebo na našem blogu.


Vliv

V našich produktech neužíváme žádné geneticky modifikované rostlinné nebo živočišné produkty. Na kvalitě našich surovin si zakládáme.
Kapsle i plnivo jsou vyrobeny z celulózy, která je přírodní vlákninou. Vláknina podporuje správnou motilitu střev a tím i dobré vstřebávání.
Aktivně spolupracujeme s regulátory v každé zemi, abychom zajistili jistotu kvality doplňků stravy určených ke zpomalení stárnutí v této rozvíjející se oblasti.
Kvalita námi užívaných surovin u všech produktů je vždy pečlivě kontrolována nezávislými laboratořemi v České republice. Chceme jen to nejlepší.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: