Minus Age Liposomal NMN

### NMN je jednou z prvních látek na světe, které prokázaly ve vědeckých studiích pozitivní vliv na základní příčiny stárnutí.

Díky liposomální formě podání navíc dokáže tělo vstřebat a účinně využít až dvojnásobek NMN oproti ostatním formám ústního podání. ###

Co produkt obsahuje?

V jednom balení naleznete 30 kapslí Liposomal NMN pro celý měsíc užívání. Každá kapsle je pečlivě zabalena v blistru, aby tak nedocházelo k degradaci nebo snižování obsahu působením vnějších vlivů.

400mg Liposomal NMN (beta-nikotinamid mononukleotid) v každé kapsli

1 měsíc premium anti-aging

1 490 Kč
Dostupnost: Skladem
Minus Age Liposomal NMN

Detailní popis produktu

Co je Liposomal NMN?

NMN je jednou z prvních látek na světě, které prokázaly ve vědeckých studiích pozitivní vliv na základní příčiny stárnutí.

Nikotinamid mononukleotid, NMN, se v našem těle přetváří na NAD, které hraje zásadní úlohu v tvorbě energie. V průběhu stárnutí nám NAD ubývá a tím klesá i naše schopnost si dostatek síly a vitality udržet. Pravidelným doplňováním hladin tak pomáháme prodloužit náš život ve zdraví.

Díky liposomální formě podání navíc dokáže tělo vstřebat a účinně využít až dvojnásobek NMN oproti ostatním formám ústního podání.

NMN zvyšuje energii těla a pomáhá zpomalovat stárnutí..

Datový zdroj 67

Natural prevention
Improving immunity
Datový zdroj 128
Slowing down ageing
Datový zdroj 128
Increase cell energy
Datový zdroj 128
Cellular health

STÁRNUTÍ

Proces snižování schopností a funkčních kapacit našeho těla nazýváme biologickým stárnutím. Stárnutí je univerzální proces přítomný u každého z nás. Rychlost stárnutí ale nemusí být stejná, ba dokonce může být velmi rozdílná mezi jednotlivci.

NMN A NAD

NAD nám umožňuje vytvářet energii v každé jednotlivé buňce našeho těla. NAD však v průběhu života postupně ubývá a my tak ztrácíme vitalitu i energii. NMN se v těle přirozenými cestami přeměňuje na NAD, tělo tak získává vyšší efektivitu, vyšší odolnost a schopnost správně fungovat.

ZNAKY STÁRNUTÍ

Stárnutí je způsobeno několika základními skupinami procesů. Každý z nich funguje již na molekulární nebo buněčné úrovni a přispívá tak ke snižování našich schopností. Rychlost stárnutí se dá ovlivnit. V celém světě přibývá studií, jak stárnutí zpomalit, zastavit nebo dokonce zvrátit.

NON GMO
VEGAN
Datový zdroj 46
CERTIFIKOVANÝ
Datový zdroj 45
TESTOVÁNO

Dávkování

Doporučené dávkování: 1 kapsle denně. Přípravek lze užívat každý den. Zapijte dostatečným množstvím tekutin. Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti. Dbejte na zdravý životní styl.
 
Před užíváním jinak než dle doporučeného dávkování se poraďte se svým lékařem pro medicínu dlouhověkosti (longevity medicine).

Složení

Hmotnost obsahu: 30 kapslí celkem 14,85 g Liposomálního NMN
 
Složení: Beta-nikotinamid mononukleotid, lecitin ze slunečnicových semen, kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy. Obsah v 1 kapsli: 400 mg Liposomální NMN. Výrobce: Hackshot s.r.o., Česká republika. Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě, mimo dosah dětí.
Více informací o zpomalení stárnutí najdete v sekci vliv nebo na našem blogu VLIV

Doplňkové parametry

Kategorie: Liposomal NMN
Hmotnost: 0.2 kg
foto-slider-desktop-cs: /user/documents/upload/bannery-slider/LispomoalNMN-desktop-cs.jpg
foto-slider-mobile-cs: /user/documents/upload/bannery-slider/LispomoalNMN-mobile-cs.jpg
foto-slider-desktop-de: /user/documents/upload/bannery-slider/LispomoalNMN-desktop-de.jpg
foto-slider-desktop-en: /user/documents/upload/bannery-slider/LispomoalNMN-desktop-en.jpg
foto-slider-desktop-sk: /user/documents/upload/bannery-slider/LispomoalNMN-desktop-sk.jpg
foto-slider-mobile-de: /user/documents/upload/bannery-slider/LispomoalNMN-mobile-de.jpg
foto-slider-mobile-en: /user/documents/upload/bannery-slider/LispomoalNMN-mobile-en.jpg
foto-slider-mobile-sk: /user/documents/upload/bannery-slider/LispomoalNMN-mobile-sk.jpg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: