Minus Age Premium Joint Complex

### Premium Joint Complex je produkt zaměřený na Vaše klouby a chrupavky. Vysoký obsah kolagenu, chondroitinu, MSM, glukosaminu a celé řady dalších složek pomáhá udržovat klouby silné až do pozdního věku. ###

Co produkt obsahuje?

V jednom balení naleznete 30 dávek pro komplexní každodenní péči o Vaše klouby. Každá dávka je pečlivě zabalena ve vlastním obalu. Příchuť broskve.

Denní dávka obsahuje 7000mg kolagenu, 1200mg glukosaminu, 900mg MSM, chondroitin, vitamin C, D3, K2, extrakt z kurkumy, fibrulin a bioperin.

1 měsíc Minus Age Premium Joint Complex

1 290 Kč
Dostupnost: Skladem
Minus Age Premium Joint Complex

Detailní popis produktu

K čemu slouží Premium Joint Complex?

Premium Joint Complex je produkt zaměřený na Vaše klouby a chrupavky. Vysoký obsah kolagenu, chondroitinu, MSM, glukosaminu a celé řady dalších složek pomáhá udržovat klouby silné až do pozdního věku.

Zejména klouby kolen a kyčlí jsou v průběhu života extrémně zatěžovány. S časem dochází k jejich opotřebení nejen sportem ale i prostým pohybem. Díky Premium Joint Complex můžete oddálit potíže s klouby a přispět tak k jejich zdravé funkci.

Datový zdroj 53

Natural prevention
Improving immunity
Datový zdroj 55
Slowing down ageing
Datový zdroj 57
Increase cell energy
Datový zdroj 58
Cellular health

BOLESTÍ KLOUBŮ TRPÍ ČTVRTINA DOSPĚLÝCH

Přibližně čtvrtina dospělých má potíže s klouby. Více než 80 % osob starších 65 let trpí artrózou alespoň jednoho z nich. Nástup artrózy se ale dá zpomalit. K udržení zdraví kloubů je důležitý pohyb a správná výživa. Dodávejte tělu látky potřebné pro jejich regeneraci. Jako prevence ale i pomoc při počátečních potížích s klouby slouží Minus Age Premium Joint Complex s vysokým obsahem látek pro posílení chrupavek, kloubů i kostí. Pro dlouhodobější funkci kloubů je také důležité vybudovat si silnou svalovou soustavu (tzv. core) a správné pohybové vzorce. O tom, jak předcházet nemocem pohybové soustavy se poraďte se svým praktickým lékařem nebo lékařem longevity medicine.

POZITIVNÍ ÚČINKY MINUS AGE PREMIUM JOINT COMPLEX

Kolagen je hlavní složkou komplexu. Pomáhá se správnou funkcí kloubů ale také svalů. Dostatečný příjem kolagenu je zásadní pro jejich regeneraci a fungování pod každodenním tlakem, při každém pohybu. Podle některých studií je zvýšená dostupnost kolagenu žádoucí i pro buňky naší kůže.

Glukosamin sulfát se používá v léčbě mírné až středně těžké osteoartrózy. Má prokazatelný vliv na naše klouby.

MSM, methylsulfonylmethan, pomáhá předcházet bolestem kloubů, působí protizánětlivě.

Chondroitin sulfát je nedílnou součástí kloubní chrupavky. Je spojován s udržováním její pružnosti a odolnosti. Používá se i jako lék, při onemocněních kolen, kyčlí nebo kloubů prstů ruky.

Vitamin C přidáváme, protože působí protizánětlivě a právě zánět způsobuje destrukci kloubů.

Vitamin D3 patří do balení, protože pomáhá se vstřebáváním vápníku, bez nějž nemohou kosti docílit správné regenrace.

Vitamin K2 v kombinaci s vitamínem D podporuje sílu a hustotu kostí.

Extrakt kurkumy je přidáván pro své protizánětlivé účinky. Mimo dopad na kloubní pouzdro také pozitivně ovlivňuje činnost nervové soustavy i v pozdějším věku.

Fibruline (vláknina) zlepšuje vstřebávání látek.

Bioperine (černý pepř) slouží na podporu vstřebávání účinných látek, abyste ze své denní dávky dostali maximum.

POZNATKY Z PRAXE PRAKTICKÉHO LÉKAŘE

V ordinaci běžně vídáme pacienty s postižením kloubů, tzv. artrózou. První možností léčby je předepisování léků s vysokým obsahem glukosaminu nebo chondroitinu. Důležité je však začít léčbu včas. Pokud je chrupavka příliš poškozená, následuje operace s úplným nahrazením celého kloubního spojení. Nic není důležitější než prevence a proto je třeba s užíváním kloubní výživy začít brzy, nejlépe již ve třetí dekádě životě. Prevence je vždy lepší než návštěva ortopedického sálu.

JAK BRÁNÍ PREMIUM JOINT COMPLEX STÁRNUTÍ?

Více než 80 % osob starších 65 let trpí artrózou alespoň jednoho kloubů. Potíže s klouby jsou přitom nejčastější příčinou snížené pohyblivosti ve stáří, bolestí a dokonce operačních řešení. Nedostatek pohybu vede nejen k nižší soběstačnosti, ale také zkracuje život. Prodloužení života ve zdraví lze dosáhnout díky udržování svalové síly i do pozdního věku. Premium Joint Complex nabízí komplexní složení určené k podpoře kloubů i svalů pro udržení nejen mladšího vzhledu ale hlavně biologicky mladší funkce pohybové soustavy. Působí protizánětlivě a pomáhá udržet normální funkci kloubů, kostí i svalů.

VĚDECKÉ PRÁCE ZABÝVAJÍCÍ SE LÁTKAMI V PREMIUM JOINT COMPLEX

Regenerace kloubů a kostí - Studie Konig et al našla pozitivní známky správné formace kostí u postmenopauzálních žen při užívání kolagenu. Studii si můžete přečíst ZDE:

Elasticita kůže - Dle studie Bolke et al pomáhá užívání kolagenu zvýšit elasticitu a hydrataci kůže. Studii si můžete přečíst ZDE:

Posílení svalstva - Dle randomizované dvojitě zaslepené studie Oertzen-Hagemann et al došlo k většímu nárůstu svalové hmoty po tréninku u mužů užívajících kolagen oproti mužům, kteří kolagen neužívali. Studii si můžete přečíst ZDE: 

Datový zdroj 48

NON GMO
Datový zdroj 47
NATURAL
Datový zdroj 46
CERTIFIKOVANÝ
TESTOVÁNO

Dávkování

Doporučené dávkování: 1x denně 11,62 g (1 sáček). Přípravek lze užívat každý den. Nasypte 1 sáček do sklenice, přidejte 200 ml neperlivé vody, dobře promíchejte a vypijte.
 
Před užíváním jinak než dle doporučeného dávkování se poraďte se svým lékařem pro medicínu dlouhověkosti (longevity medicine).

Složení

Hmotnost obsahu: 348 g
 
Složení: Hydrolyzované hovězí kolagenové peptidy typu I a III, glukosamin sulfát, prebiotická vláknina (inulin) z čekanky obecné (Cichorium intybus), methylsulfonylmetan, vitamín C (kyselina L-askorbová), chondroitin sulfát, aroma: broskev, barvivo: betakaroten, regulátor kyselosti: kyselina jablečná, extrakt z kořene kurkumy pravé (Curcuma longa), sladidlo: glykozidy steviolu, vitamín K (menachinón), vitamín D (kolekalciferol), extrakt z plodů černého pepře (Piper nigrum)
Množství účinných látek: 1 dávka 11,62 g

*RHP

Hydrolyzované hovězí kolagenové peptidy typu I a III: 7000 mg

Glukosamin: 1200 mg

Prebiotická vláknina z čekanky obecné: 1000 mg

Methylsulfonylmetan: 900 mg

Vitamín C: 500 mg / 625%

Chondroitin: 300 mg

Extrakt z kurkumy pravé: 100 mg

Extrakt z plodů černého pepře: 3 mg

Vitamín K: 50 mcg / 66%

Vitamín D: 25 mcg / 500%

*RVH - Referenční výživová hodnota


Výrobce: Hackshot s.r.o., Česká republika.
 
Balení uchovávejte uzavřené, mimo dosah malých dětí. Přípravek je určen k vnitřnímu užití. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v uzavřeném balení, v suchu, při teplotě do 25°C, chráníte před přímým slunečním zářením.
Více informací o zpomalení stárnutí najdete v sekci vliv nebo na našem blogu VLIV

Doplňkové parametry

Kategorie: E-SHOP
Hmotnost: 0.2 kg
foto-slider-desktop-cs: /user/documents/upload/bannery-slider/premium-desktop-cs.jpg
foto-slider-desktop-de: /user/documents/upload/bannery-slider/premium-desktop-de.jpg
foto-slider-desktop-en: /user/documents/upload/bannery-slider/premium-desktop-en.jpg
foto-slider-desktop-sk: /user/documents/upload/bannery-slider/premium-desktop-sk.jpg
foto-slider-mobile-cs: /user/documents/upload/bannery-slider/Premium-mobile-cs.jpg
foto-slider-mobile-de: /user/documents/upload/bannery-slider/Premium-mobile-de.jpg
foto-slider-mobile-en: /user/documents/upload/bannery-slider/Premium-mobile-en.jpg
foto-slider-mobile-sk: /user/documents/upload/bannery-slider/Premium-mobile-sk.jpg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: