Minus Age Resveratrol

Neohodnoceno
690 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
7.6.2023

Co je to Resveratrol?

Resveratrol je přírodní látka získávaná z rostlin. Známá je jeho zvýšená koncentrace například ve vinné révě, zejména v jejích slupkách. Právě resveratrol je základem pro zvěsti, že pití červeného vína pomáhá k dlouhověkosti.

Resveratrol funguje jako antioxidant a má celou řadu pozitivních účinků na metabolismus lidského těla. Ovlivňuje hladiny cukru a cholesterolů v krvi přírodní cestou.

Co produkt obsahuje ?

V jednom balení naleznete 30 kapslí s obsahem 250 mg přírodního trans resveratrolu. Každá kapsle je pečlivě zabalena v blistru, aby tak nedocházelo ke snižování obsahu působením vnějších vlivů.

250mg Resveratrolu (trans) v každé kapsli

1 měsíc premium anti-aging

Detailní informace

Detailní popis produktu

ikonka1 Zpomalení stárnutí
ikonka2 Vědecky podloženo
ikonka3 Zvýšení energie buněk
ikonka4 Buněčné zdraví
ikonka5 Přirozená prevence
ikonka5 Zlepšení imunity
"Zdraví je největší hodnota, kterou v životě máme."

Resveratrol a jeho účinky

Resveratrol ovlivňuje základní příčiny stárnutí. Vědecká práce sledující 25 klinických studií, při kterých byl podáván resveratrol, popsala pozitivní účinky resveratrolu na snížení hladiny cholesterolů v krvi i na snížení hladiny cukru v krvi, a to nejen u osob trpících cukrovkou. Studie popsala i zmenšující se obvod pasu po užívání resveratrolu. Její originál najdete na odkaze: ZDE

Dávkování

Doporučené dávkování: 1 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutin. Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti. Dbejte na zdravý životní styl. Před užíváním jinak než dle doporučeného dávkování se poraďte se svým lékařem pro medicínu dlouhověkosti (longevity medicine).

Skladování

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě, mimo dosah dětí.

Obsah a složeníí

Hmotnost obsahu: 7,5g resveratrolu (98%)

Složení: Trans-resveratrol, mikrokrystalická celulóza (plnivo), kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy.

Obsah v 1 kapsli: 250 mg Trans-resveratrol

Výrobce: Hackshot s.r.o., Česká republika

Stárnutí

Proces snižování schopností a funkčních kapacit našeho těla nazýváme biologickým stárnutím. Stárnutí je univerzální proces přítomný u každého z nás. Rychlost stárnutí ale nemusí být stejná, ba dokonce může být velmi rozdílná mezi jednotlivci..

Znaky stárnutí

Stárnutí je způsobeno několika základními skupinami procesů. Každý z nich funguje již na molekulární nebo buněčné úrovni a přispívá tak ke snižování našich schopností. Rychlost stárnutí se dá ovlivnit. V celém světě přibývá studií, jak stárnutí zpomalit, zastavit nebo dokonce zvrátit. Jednou z cest je zdravý životní styl s doplňováním látek, které tělo se stárnutím ztrácí

Úloha resveratrolu ve stárnutí

Resveratrol ovlivňuje znak stárnutí, který se nazývá změněná mezibuněčná komunikace. V průběhu stárnutí dochází ke změnám nejen imunitního systému. Resveratrol pomáhá nastavit správné fungování a komunikaci mezi jednotlivými buňkami a ovlivňuje tak základní příčiny stárnutí. Podle některých vědeckých prací podporuje také autofagii, čili schopnost samoobnovy a opravy buněk.

Více informací o zpomalení stárnutí najdete v sekci vliv nebo na našem blogu.


Vliv

V našich produktech neužíváme žádné geneticky modifikované rostlinné nebo živočišné produkty. Na kvalitě našich surovin si zakládáme.
Kapsle i plnivo jsou vyrobeny z celulózy, která je přírodní vlákninou. Vláknina podporuje správnou motilitu střev a tím i dobré vstřebávání.
Aktivně spolupracujeme s regulátory v každé zemi, abychom zajistili jistotu kvality doplňků stravy určených ke zpomalení stárnutí v této rozvíjející se oblasti.
Kvalita námi užívaných surovin u všech produktů je vždy pečlivě kontrolována nezávislými laboratořemi v České republice. Chceme jen to nejlepší.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: