Minus Age Urolithin A

### Minus Age Urolithin A je produkt zaměřený na podporu svalů a zvýšení svalové síly.  Zlepšuje zdraví a funkci mitochondrií, které jsou klíčové pro produkci buněčné energie. ###

Co produkt obsahuje?

V jednom balení naleznete 30 dávek na podporu svalů a svalové síly. Každá kapsle je pečlivě zabalena v blistru, aby tak nedocházelo ke snižování obsahu působením vnějších vlivů.

Denní dávka obsahuje 500mg Urolithinu A.

1 měsíc Minus Age Urolithin A

990 Kč
Dostupnost: Skladem
Minus Age Urolithin A

Detailní popis produktu

K čemu slouží Urolithin A?

Minus Age Urolithin A je produkt zaměřený na podporu svalů a zvýšení svalové síly. Zlepšuje zdraví a funkci mitochondrií, které jsou klíčové pro produkci buněčné energie. Je určený sportovcům, kteří chtějí dosáhnout ještě lepších výsledků, ale také ke zpomalení stárnutí.

Díky opravě a správné funkci mitochondrií totiž naše tělo dokáže lépe fungovat a efektivně bránit znakům stárnutí.

Datový zdroj 67

Natural prevention
Improving immunity
Datový zdroj 128
Slowing down ageing
Datový zdroj 128
Increase cell energy
Datový zdroj 128
Cellular health

Pozitivní účinky Minus Age Urolithin A

Zdraví svalů: Hraje důležitou roli při podpoře zdraví svalů. Zlepšuje funkci svalů a pomáhá snižovat úbytek svalové hmoty související s věkem. Jeho užívání podporuje svalovou sílu.

Mitochondriální zdraví: Urolithin je známý svou schopností podporovat zdraví mitochondrií. Mitochondrie jsou organely, které produkují energii v buňkách, a udržování jejich funkce je klíčové pro celkové zdraví buněk a produkci energie. Díky mitophagii, kterou Urolithin A podporuje, můžeme naše mitochondrii opravit a zvýšit tak jejich funkční kapacitu.

Antioxidační vlastnosti: Urolitin je známý svými antioxidačními vlastnostmi, které pomáhají neutralizovat škodlivé volné radikály v těle. Tato antioxidační aktivita je klíčová pro ochranu buněk před oxidačním stresem.

Metabolické zdraví: Urolithin má pozitivní vliv na metabolické zdraví a má důležitou roli při podpoře zdravého stárnutí a zlepšení metabolismu.

Pro koho je Minus Age Urolithin A vhodný?

Urolithin je ideální pro ty, kdo se zajímají o zdravé stárnutí a dlouhověkost. Je vhodný pro sportovce a aktivní jedince, kteří chtějí optimalizovat své svalové výkony a zlepšit regeneraci. Pro ty, kdo hledají přírodní způsob podpory zdraví buněk a celkové vitality, je Urolithin A skvělou volbou.

Poznatky z praxe praktického lékaře

Během stárnutí dochází k úbytku svalové hmoty. Nedokážeme tak účinně předcházet pádům a úrazům, jsme náchylnější k infekcím a jakoukoliv nemoc prožíváme v horší kondici s vyšším rizikem negativních dopadů. Abychom zabránili ztrátě svalové hmoty a zpomalili stárnutí, musíme se hýbat, cvičit. Smutnou pravdou, kterou vídáme v ordinaci je, že s věkem lidé cvičí čím dál tím méně. Přitom správně by to mělo být naopak. Čím jsme starší, tím více času bychom měli cvičit, byť s nižší intenzitou než v mládí.

Urolithin A nám umožňuje podpořit naši snahu o správnou funkci svalů díky dostupnější energii a díky správné obnově mitochondrií.

Jak brání Urolithin A stárnutí?

Urolithin je klíčovým hráčem v oblasti moderní výživy a wellness, jehož prokázané benefity pro zdraví mitochondrií a dlouhověkost z něj činí látku široce respektovanou mezi odborníky i veřejností. Jeho schopnost podporovat funkci mitochondrií a zdraví buněk zásadně brání stárnutí, což vede k optimalizaci buněčného metabolismu a celkovému zlepšení vitality.

Vědecké práce zabývající se látkami v Urolithin A

Přírodní látka a doplněk stravy Urolitinu A pomáhá zvyšovat svalovou vytrvalost a sílu díky podpoře mitophagie. Studii si můžete přečíst ZDE:

Datový zdroj 128

NON GMO
Datový zdroj 128
VEGAN
Datový zdroj 128
CERTIFIKOVANÝ
TESTOVÁNO

Dávkování

Doporučené dávkování: 1 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti. Těhotné a kojící ženy se mohou o užívání poradit se svým ošetřujícím lékařem. Dbejte na zdravý životní styl..
 
Před užíváním jinak než dle doporučeného dávkování se poraďte se svým lékařem pro medicínu dlouhověkosti (longevity medicine).

Složení

Hmotnost obsahu: (30 kapslí) 17,5 g
 
Složení: apsle obsahuje hydroxypropylmethylcelulózu a protispékavou látku hořečnaté soli mastných kyselin rostlinného původu.
Obsah v 1 kapsli: Urolithin A 500 mg
Výrobce: Hackshot s.r.o., Česká republika.
 
Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě, mimo dosah dětí.
Více informací o zpomalení stárnutí najdete v sekci vliv nebo na našem blogu VLIV

Doplňkové parametry

Kategorie: Urolithin A
Hmotnost: 0.2 kg
foto-slider-desktop-cs: /user/documents/upload/bannery-slider/urolithin-desktop-cs.jpg
foto-slider-desktop-de: /user/documents/upload/bannery-slider/urolithin-desktop-de.jpg
foto-slider-desktop-en: /user/documents/upload/bannery-slider/urolithin-desktop-en.jpg
foto-slider-desktop-sk: /user/documents/upload/bannery-slider/urolithin-desktop-sk.jpg
foto-slider-mobile-cs: /user/documents/upload/bannery-slider/Urolithin-mobile-cs.jpg
foto-slider-mobile-de: /user/documents/upload/bannery-slider/Urolithin-mobile-de.jpg
foto-slider-mobile-en: /user/documents/upload/bannery-slider/Urolithin-mobile-en.jpg
foto-slider-mobile-sk: /user/documents/upload/bannery-slider/Urolithin-mobile-sk.jpg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: